Home

bilo kuda Pašnjak prilagoditi borilački sportovi u zagrebu ugao Stubište pronevjeriti

Zaprešićke karateke nastupile u Zagrebu

Borci iz Judo kluba Duga Resa ostvarili sjajne rezultate na Black Belt  Openu u Zagrebu – Trend.com.hr
Borci iz Judo kluba Duga Resa ostvarili sjajne rezultate na Black Belt Openu u Zagrebu – Trend.com.hr

Flavia Paliaga peta u Zagrebu | ISTRASPORT

11. simpozij “Školski sport“: najavljena suradnja na novim inkluzivnim  sportskim programima | Školski sport
11. simpozij “Školski sport“: najavljena suradnja na novim inkluzivnim sportskim programima | Školski sport

I Petrunjela Pavić sedma u Zagrebu; Izgubila od od šeste igračice svijeta,  pa zbog ozljede propustila
I Petrunjela Pavić sedma u Zagrebu; Izgubila od od šeste igračice svijeta, pa zbog ozljede propustila

Noć borilačkih sportova - Velika Gorica Online

Masleši tri zlata i bronca u Zagrebu | Plusportal

FOTO Na seminaru borilačkih vještina u Zagrebu policajci pokazali savršenu  samoobranu
FOTO Na seminaru borilačkih vještina u Zagrebu policajci pokazali savršenu samoobranu

Borilački sport | Večernji.hr

HRVATSKI KARATE SAVEZ - Ema Sgardelli i karatistice Sveučilišta u Rijeci  ekipne europske sveučilišne prvakinje u borbama
HRVATSKI KARATE SAVEZ - Ema Sgardelli i karatistice Sveučilišta u Rijeci ekipne europske sveučilišne prvakinje u borbama

Tekvondaši iz 47 zemalja ovog vikenda u Zagrebu, nastupa i svjetski prvak -  Večernji.hr
Tekvondaši iz 47 zemalja ovog vikenda u Zagrebu, nastupa i svjetski prvak - Večernji.hr

Peto mjesto za Finidu u zagrebačkoj Martinovki | ISTRASPORT

Dora prva, Matea i Mihael drugi u Zagrebu | Plusportal

Natjecatelji Judo kluba "Valis Aurea" osvojili 6 medalja na Međunarodnom  turniru "Black belt open 2017" u Zagrebu - Požeški sportski savez
Natjecatelji Judo kluba "Valis Aurea" osvojili 6 medalja na Međunarodnom turniru "Black belt open 2017" u Zagrebu - Požeški sportski savez

Judo Grand Prix Zagreb - Titani tatamija u Zagrebu

Borilački sportovi - hrsport.hr

Kickboxing turnir ''Croatia Open'' u Zagrebu uspješan za vodičke borce

Džudaši Judokana osvojili 4 medalje na "Kupu Like" u Zagrebu - Požeški  sportski savez
Džudaši Judokana osvojili 4 medalje na "Kupu Like" u Zagrebu - Požeški sportski savez

Svjetska džudaška elita stigla u Zagreb: Bori se od 500 džudaša iz 69  zemalja - Večernji.hr
Svjetska džudaška elita stigla u Zagreb: Bori se od 500 džudaša iz 69 zemalja - Večernji.hr

BORILAČKI SPORTOVI | Crosport

FOTO] Jigoro uspješan u Zagrebu; Grbeš i dalje nepobjediva - Kutjevački.hr

Grad Zagreb službene stranice

Slobodna Dalmacija - Nadolazeći judaški Grand Prix u Zagrebu nije mogao  imati bolju najavu: Krišto, Cvjetko i Puljiz medaljama na 'euru' potvrdile  kvalitetu
Slobodna Dalmacija - Nadolazeći judaški Grand Prix u Zagrebu nije mogao imati bolju najavu: Krišto, Cvjetko i Puljiz medaljama na 'euru' potvrdile kvalitetu